Biznes z Sercem i Rozumem – 12 sekretnych składników: Data jeszcze nie ustalona
You are here: Home \ Bez kategorii \ Biznes z Sercem i Rozumem – 12 sekretnych składników
30 sierpnia 2015 - 14:25, by

BIZNES Z SERCEM I ROZUMEM – 12 sekretnych składników

Data jeszcze nie ustalona

Zapraszam Cię na seminarium, na którym dowiesz się w jaki sposób stworzyć własny, trwały fundament świadomej, kreatywnej i nowoczesnej przedsiębiorczości. Nie, to zdecydowanie nie jest spotkanie, na którym będę namawiał Cię na kupno jakichkolwiek produktów finansowych i ubezpieczeniowych, wielbłądzich kołder czy cudownych suplementów. To również nie jest struktura MLM. Zatem o co chodzi?

Od prawie 25 lat jestem przedsiębiorcą realizującym swoje cele i pasje.

Stworzyłem projekt „Biznes z Sercem i Rozumem„, aby podzielić się z Tobą wiedzą i doświadczeniem. Pragnę pomóc Ci wykreować lub udoskonalić własny biznes. Praktyczna wiedza którą Ci przekażę, pochodzi z doświadczeń tworzenia od podstaw firm w polskich, niełatwych dla przedsiębiorców realiach. Do tego dochodzi doświadczenie zdobyte podczas wielu lat zgłębiania tajników psychologii oraz rozwoju osobistego. To wszystko tworzy pakiet informacji na temat tego co zrobić, aby to co w swoim życiu zamierzasz, miało jak największe szanse powodzenia.

Teraz masz okazję skorzystać z tego za symboliczną cenę 10 złotych! (Płatne na miejscu przed wejściem na seminarium). Podczas wydarzenia do Twojej dyspozycji będzie kawa, herbata, woda oraz drobne przekąski.  

Dzisiejszy świat szybko się zmienia. We wszystkich formach działalności gospodarczej jest bardzo duża konkurencja. Aby odnieść biznesowy sukces, potrzebujesz zestawu zupełnie nowych informacji oraz umiejętności, a co najważniejsze, zupełnie nowego sposobu myślenia i działania.

Styl prowadzenia przedsiębiorczości jaki promuję, jest oparty na sztuce budowania dobrych relacji (nawet z konkurencją), pozytywnej energii, uśmiechu, ale i mądrym wykorzystaniu szeroko pojętej wiedzy biznesowej i finansowej.

 

Miejsce seminarium:

Seminarium odbędzie się w Centrum Rozwoju GOLDEN MEAN, które dysponuje nowoczesną salą szkoleniowo-warsztatową, wyposażoną w projektor multimedialny.

Przyjazny klimat miejsca sprzyja wszelkiej aktywności związanej z rozwojem osobistym, oraz  tworzeniem dobrej energii podczas prowadzenia szkoleń i warsztatów.

Centrum mieści się w bardzo modnym i prestiżowym miejscu, na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 23/3, w bezpośrednim sąsiedztwie ogromnej liczby restauracji oraz kawiarni. Lokalizacja zapewnia znakomity dojazd dowolnymi środkami komunikacji miejskiej.

Strona Centrum Rozwoju –> centrum.biznes.goldenmean.pl

Ilość miejsc jest ograniczona. Nie zapomnij o zgłoszeniu – na poprzednim seminarium, organizowanym w zeszłym roku, sala była wypełniona po brzegi!

Seminarium poprowadzi:

Paweł - trener

Paweł Zyguła

Trener mentalny,

doradca biznesowy, terapeuta.

Zarezerwuj swój udział w seminarium teraz, wysyłając informację o swoim uczestnictwie na adres kontakt@biznes.goldenmean.pl

lub wyślij sms z imieniem i nazwiskiem oraz dopiskiem „Biznes z Sercem i Rozumem”

pod numer tel.

665 556 534

Serdecznie zapraszam!