Nasz zespół: Nasz zespół
You are here: Home \ Nasz zespół

Paweł Zyguła

Trener biznesowy, praktyk przedsiębiorczości, psycholog.

Założyciel projektu Golden Mean

Jestem biznesmenem z ponad 25-cio letnim doświadczeniem, urzeczywistniającym swoje cele i pasje. Tutaj, w polskich realiach zdobywałem praktyczną wiedzę dotyczącą wszystkich aspektów bycia przedsiębiorczym. Zbudowałem od podstaw firmę, obsługującą tysiące klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Między innymi realizowałem zlecenia dla Kancelarii Premiera i Prezydenta RP. Moim powołaniem jest przekazywanie szerokiej wiedzy praktycznej oraz podnoszenie jakości ludzkiego życia. Propaguję ekologiczny i świadomy styl funkcjonowania w dzisiejszym świecie. Założyłem Centrum Rozwoju GOLDEN MEAN, aby pracować z ludźmi i pomagać im rozwiązywać problemy natury psychologicznej, sytuacyjnej, osobistej a także biznesowej.  Projektuję oraz realizuję warsztaty i szkolenia, przeprowadzam sesje indywidualne. Nieustannie sam rozwijam się i szkolę. Między innymi ukończyłem studia magisterskie Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Karolina Tomaszczyk

Specjalistka ds. marketingu i sprzedaży, psycholog.

Jestem absolwentką psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim w trakcie międzynarodowej certyfikacji coachingowej. Zgłębianie ludzkiej psychiki, istniejących mechanizmów i schematów stało się moją prawdziwa pasją. Jako psycholog pracuję głównie z kobietami nad ich rozwojem osobistym oraz pokonywaniem różnego typu trudności. Zawodowo zajmuję się również marketingiem oraz sprzedażą. Dodatkowo interesuję się biznesem online, grafiką oraz zastosowaniem psychologii w tych dziedzinach.

Małgorzata Makowska-Brzychczyk

Wykładowca akademicki, biolog, psychodietetyk, językoznawca, trener z zakresu zdrowego stylu życia.

Odkąd pamiętam, zawsze pragnęłam zgłębić tajemnice życia, dogłębnie je zbadać, dlatego ukończyłam kilka kierunków studiów, w tym doktorskie, magisterskie, licencjackie i podyplomowe. Posiadam duże doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Jestem byłym rektorem, a obecnie dziekanem uniwersytetu. Za moją pracę na polu popularyzacji wiedzy otrzymałam 12 nagród, w tym nagrodę Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Posiadam na swoim koncie kilkadziesiąt artykułów naukowych i popularno-naukowych oraz serię wykładów i warsztatów pod wspólnym hasłem „Samozarządzanie”. Tłumaczę artykuły, książki oraz wystąpienia TED Ideas Worth Spreading. Praca jest dla mnie kluczowym elementem życia, pozwalającym urzeczywistniać coraz to nowe cele i pasje. Umiem gromadzić wiedzę, umiejętności oraz doświadczenia i dzielę się nimi każdego dnia. Uwielbiam słuchać tego, co inni mają do powiedzenia. Wszak najważniejszym źródłem informacji jest drugi człowiek.