O centrum
You are here: Home \ O centrum
O centrum

Centrum Rozwoju Golden Mean to nowoczesna, komfortowa i przyjazna przestrzeń, mająca ułatwiać szeroko rozumiany rozwój osobisty i biznesowy.

Doskonała lokalizacja łączy bliskość ścisłego centrum miasta oraz natury. Znajdujemy się jedynie 5 minut drogi samochodem od Wawelu. Jednocześnie nasz obiekt położony jest 300 metrów od lasu ze ścieżkami spacerowymi i punktem widokowym. W sąsiedztwie przechodzi trasa rowerowa oraz znajduje się park linowy.

Odnajdziecie tutaj doskonałe warunki do dbania o trzy sfery człowieka: fizyczną, umysłową i duchową.Dla ciała

 

Dla ciała oferujemy naturalne, zdrowe jedzenie i napoje, zajęcia ruchowe, masaże i zabiegi medycyny naturalnej, kontakt z naturą oraz funkcjonalne produkty ekologiczne.

Dla umysłu

 

Dla sfery umysłu organizujemy warsztaty i szkolenia z zakresu rozwoju osobistego i biznesowego, prelekcje, wykłady, spotkania z ciekawymi ludźmi, wieczory kreatywności i twórczości z możliwością zakupu dzieł artystycznych.

Dla ducha

 

Dla rozwoju przestrzeni ducha przeznaczone są zajęcia z medytacji, kontemplacji i podróży wewnętrznych, spotkania z przedstawicielami różnych filozofii i religii oraz aktywność filozoficzna.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!