Dla biznesu
Zdjęcie 1

Lata własnych doświadczeń biznesowych, połączone z długą praktyką trenerską oraz wiedzą psychologiczną, tworzą rzadkie i cenne dla przedsiębiorczości połączenie. Dzięki tej wyjątkowej kompozycji, nasze warsztaty i szkolenia są niezwykle skuteczne. Dają praktyczną wiedzę, uczą kreatywnego oraz elastycznego sposobu myślenia i motywują do działania.

P

Zastosowanie praktycznej wiedzy z zakresu psychologii zawsze odgrywało dużą rolę w przedsiębiorczości. W XXI wieku, przy ogromnej konkurencji produktów i usług, oraz ciągle rosnącemu natężeniu oddziaływania reklamowego, biznesie bez psychologii stosowanej traci już w przedbiegach. Dlatego nasze programy warsztatowe i szkoleniowe w dużej mierze opierają się na nowoczesnej wiedzy z zakresu behawioryzmu i funkcjonowania umysłu ludzkiego.

N

Aby w polskich realiach zbudować od zera firmę, obsługującą setki największych firm i instytucji (łącznie z Kancelarią Premiera i Prezydenta RP), oraz tysiące klientów indywidualnych, potrzebna jest duża wiedza. Jeszcze większej wiedzy potrzeba, aby ten biznes prowadzić nieprzerwanie przez 20 lat, rozwijać go i sukcesywnie powiększać dochody. To wszystko w polskiej, trudnej dla przedsiębiorców rzeczywistości. Cała ta wiedza, wzbogacona biznesowym know how najlepszych trenerów biznesowych na świecie, jest do Twojej dyspozycji.

h

Energia, jest jednym z najważniejszych czynników sukcesu. Ludzie energiczni i chętni do działania najszybciej osiągają wyznaczone cele. Ilość energii, to jednak tylko jeden z jej parametrów. Kolejnym bardzo ważnym czynnikiem jest jej jakość. Z jaką energią podchodzimy do postawionych nam zadań i projektów? Czy nasza energia jest wymuszona lękami, czy może naszym działaniom towarzyszy prawdziwy flow? Żeby mieć doskonałe wyniki, trzeba doskonałej energii, która jest wizytówką naszych warsztatów i szkoleń.

A

Na zamówienie przygotujemy dla Ciebie programy warsztatowe i szkoleniowe z zakresu oczekiwanej tematyki. Podchodzimy elastycznie do ich czasu trwania, liczby uczestników oraz potrzeb związanych z dodatkowymi atrakcjami lub wyzwaniami. Organizujemy warsztaty w siedzibach firm, hotelach, centrach konferencyjnych a nawet na otwartym terenie (np. podczas wyjazdów integracyjnych).