Dorosnąć do marzeń
Siegnąć marzeń - GM
29 grudnia 2016 - 14:15, by

Mamy czasy w których wszystko musi odbyć się natychmiast. Ten trend coraz bardziej daje się we znaki wielu osobom i mocno wpływa na ich życiową postawę. Umysł łowi to ciągłe poganianie i programuje się na szybkość. Zatem jest natychmiastowa pożyczka, natychmiastowa ulga w bólu, natychmiastowy efekt 98% bardziej lśniących włosów i promiennej skóry. Wszystko musi być praktycznie na wczoraj.

Ale zaraz… czy aby dzięki temu jakość Twojego życia nie idzie drastycznie w dół? Od tej gonitwy można dostać niezłej zadyszki. Przecież pewne rzeczy potrzebują czasu aby się rozwinąć, zadziałać. Twoje idee i marzenia wpływają na rzeczywistość, ta jednak potrzebuje czasu, aby się przeorganizować, odpowiednio poukładać  do „nowego lub nowej Ciebie”.

Chwilowa siła Twoich pragnień to nie wszystko. Potrzebna jest jeszcze konsekwencja w ich podtrzymywaniu, bez ciągłego zmieniania i przeskakiwania.

Daj sobie czas na to, aby pewne rzeczy się zadziały. Krok za krokiem zmierzaj do wybranego celu. Zazwyczaj wielkie osiągnięcia składają się z tysięcy drobnych spraw ułożonych w tym samym kierunku.

Niebawem Nowy Rok, nowe plany i postanowienia. Zastanów się, co jest dla Ciebie naprawdę ważne i co jesteś w stanie konsekwentnie robić, aby to osiągnąć.

Serdecznie pozdrawiam Cię z miejsca, gdzie realizowanie ludzkich marzeń jest codziennością :)

Paweł Zyguła