Filozofia: filozofia
Dlaczego powstał projekt GM

Dlaczego powstał projekt Golden Mean?

 

Uważam, że ludzkość stać na to, aby żyć mądrzej, czyli bardziej świadomie, czerpiąc z doświadczeń przeszłości i troszcząc się o przyszłość swoją i swojej planety. Troska o siebie i Ziemię, to dbanie o swoje zdrowie oraz życie w poszanowaniu natury i innych ludzi. Mądre życie, to umiejętność znajdowania złotego środka pomiędzy odpoczynkiem i działaniem. Mądrość, to zapobieganie kłopotom, zanim się pojawią.

Obecnie posiadamy wiedzę, zasoby, technologie i umiejętności, aby w harmonijny sposób podnieść jakość ludzkiego życia. Z pełną świadomością podejmujemy się tego zadania.

Jak kreujemy zmiany

Jak kreujemy zmiany?

 

Poprzez tworzenie warunków, w których ludzie będą mogli zadbać o zdrowie swojego ciała, rozwój umysłu oraz pielęgnować sferę duchową.

Obecny świat jest przepełniony artykułami i usługami marnej jakości. Ludzie są karmieni fast foodem na wszystkich poziomach istnienia. Jest fast food dla ciała (np. w postaci śmieciowego jedzenia i szybkiej pracy), fast food dla umysłu (np. brukowe czasopisma, polityka negatywnych informacji w mediach, manipulacja w reklamach) oraz fast food duchowy (np. elektroniczne wróżki, czy ezoteryczna „sieczka”). Golden Mean to miejsce, gdzie można otrzymać pełnowartościowy pokarm dla ciała, umysłu i ducha.

Co oferujemy?

 

 

Dla ciała

 

Naturalne, zdrowe jedzenie i napoje, zajęcia ruchowe, masaże i zabiegi medycyny naturalnej, kontakt z naturą, funkcjonalne produkty ekologiczne.

M
Dla ciała 2
P

Dla umysłu

 

Warsztaty i szkolenia z zakresu rozwoju osobistego i biznesowego, prelekcje, wykłady, spotkania z ciekawymi ludźmi, wieczory kreatywności i twórczości z możliwością zakupu dzieł artystycznych.

Dla umysłu 1
Dla umysłu 2
Dla umysłu 3

Dla ducha

 

Zajęcia z medytacji i podróży wewnętrznych, spotkania z przedstawicielami różnych filozofii i religii, przestrzeń do kontemplacji i modlitwy.

Dla ducha 1
Dla ducha 2
Dla ducha 3