KOBIETA I FACET – Mistrzowie (nie)porozumienia: Data jeszcze nie ustalona

KOBIETA I FACET – Mistrzowie (nie)porozumienia

Data jeszcze nie ustalona

Kobieta i Facet

Jak to się dzieje, że to nieporozumienie trwa już od tysięcy lat? Dlaczego kobiety nie rozumieją mężczyzn, a mężczyźni kobiet? Co powoduje, że tak trudno rozwiązać nawet błahe konflikty? Dlaczego ludzie wchodzą w związki, a następnie nie są w stanie w nich dobrze funkcjonować?

Czas coś z tym wreszcie zrobić! Jesteśmy na tyle rozumnymi istotami, aby umieć się ze sobą dogadać, przynajmniej w obrębie jednego gatunku!

Nie ważne, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, jaką religię wyznajesz ani jakiej opcji politycznej kibicujesz. Te warsztaty są skierowane do Ciebie, bo na każdym etapie życia spotykasz się z przedstawicielami odmiennej płci.

Czy jest to siostra, brat, ojciec, żona, matka, sąsiadka, szef, Twój klient lub dentysta, pewne mechanizmy w relacjach działają jednakowo. Warto, abyś wiedział lub wiedziała, jak myśli druga osoba, co podświadomie może być dla niej ważne, a co ważne nie jest i jak się z nią świetnie dogadać.

Dla kogo przeznaczone są warsztaty Kobieta i Facet?

Dla kogo są przeznaczone...
 • Dla wszystkich pełnoletnich kobiet i mężczyzn, par oraz singli
 • Dla tych, którzy chcą lepiej zrozumieć płeć przeciwną
 • Dla każdego, kto chce poznać sposoby myślenia kobiet i mężczyzn
 • Dla tych, którzy mają już dosyć ciągłego niedogadywania się ze swoim partnerem
 • Dla osób, które chcą poznać sposoby rozwiązywania konfliktów
 • Dla wszystkich, którzy pragną nauczyć się łatwiej nawiązywać relacje

Zapraszam Cię na 8 ekscytujących godzin, które rzucą światło na sprawy damsko-męskiego porozumienia. 

Dzięki warsztatom:

Dzęki warsztatom:
 • Dowiesz się co jest ważne dla kobiet a co dla mężczyzn
 • Zrozumiesz jak to się dzieje, że z najmniejszej bzdury może rozpętać się prawdziwe domowe piekło
 • Poznasz różnicę między SŁYSZENIEM a SŁUCHANIEM drugiej osoby
 • Weźmiesz udział w wielu ciekawych ćwiczeniach i dyskusjach
 • Dostaniesz sprawdzone sposoby, na szybkie rozwiązywanie konfliktów
 • Poznasz nowe, interesujące osoby

Najczęściej zadawane pytania:

 1. Co konkretnie dzieje się podczas zajęć warsztatowych?
  • Przede wszystkim uczestnicy warsztatów uczą się, a nie są uczeni. Badania wykazały, że najszybciej przyswajamy wiedzę poprzez zabawę i praktykę, oraz czynne uczestniczenie w tym co się dzieje. Warsztaty Golden Mean to ciągła interakcja między uczestnikami, ruch i ożywiona atmosfera. Jest dużo prezentacji multimedialnych i filmów. Na warsztatach najdziesz miejsce na twórczą pracę nad sobą i własnymi emocjami.
 2. Czy podczas warsztatów mogę liczyć na indywidualne wsparcie?
  • Zdecydowanie tak. Styl pracy prowadzącego jest uważny i empatyczny. Odznacza się poszanowaniem prywatności. Daje poczucie swobody i bezpieczeństwa. Wszelkie wypowiedzi, udział w ćwiczeniach i interakcja z innymi uczestnikami jest dobrowolna.
 3. Czy podczas warsztatów są przewidziane przerwy na kawę lub herbatę?
  • Tak. W czasie trwania zajęć jest przewidzianych kilka krótszych przerw, podczas których do Twojej dyspozycji są przekąski, woda, kawa i herbata oraz jedna dłuższa przerwa obiadowa. Przekąski i napoje są przygotowane dla Ciebie, w ramach ceny warsztatów.
 4. Czy otrzymam materiały warsztatowe?
  • Na każde warsztaty przygotowane są materiały, w postaci specjalnie opracowanego zeszytu. Od chwili otrzymania materiałów stanowią one Twoją własność.
 5. Czy mogę otrzymać fakturę vat?
  • Jak najbardziej. Możesz zaliczyć swoje szkolenie w koszty prowadzonej działalności.

Brzmi dobrze? 

Przeczytaj jeszcze opinie uczestników warsztatów prowadzonych przez Pawła Zygułę, którzy opowiadają o swoich doświadczeniach!

Irena z Łodzi

-

"Warsztaty są prowadzone fachowo, rzetelnie. Przekazywana wiedza jest niezwykle przydatna. Prowadzący jest osobą wspaniałą, cudownie umiejącą dotrzeć do każdego człowieka - do jego wnętrza. Dzięki tym warsztatom uspokoiłam swoje myślenie o moim życiu, wiem jak je dalej poprowadzić, co jest dla mnie ważne... czuję, że otrzymałam wędkę."

Krzysztof z Krakowa

-

"Bardzo ciekawe, merytoryczne warsztaty, prowadzone w uporządkowany sposób, jednocześnie na luzie a momentami z humorem. Wiedza poparta wieloma przykładami z życia i sprawdzana na zajęciach praktycznie. Zakres informacji dalece wykracza poza tematykę biznesową, odnosząc się do sfer naszej psychiki, a nawet duchowości. To coś więcej niż warsztaty biznesowe, to warsztaty życiowe."

Kasia z Warszawy

-

"Paweł, dziękuję za kolejne warsztaty. Za poruszenie zastałych struktur moich przekonań. Wierzę, że ta praca pomoże mi wejść pięknie w moją nową relację. No i dziękuję za nową perspektywę spoglądania na moją nową pracę. Przepraszam nie "pracę". Nowe zajęcie :) Warsztaty na nowy start zawodowy i prywatny. Super! Dziękuję :)"

Małgorzata z Małopolski

-

"Kapitalnie spędzony czas. Lubimy zaglądać w głąb siebie, ale najczęściej w naszych poszukiwaniach brakuje nam drogowskazów. Na warsztatach dowiedziałam się, że te drogowskazy są pod ręką. Mogę po nie bez trudu sięgnąć i z ich pomocą uwolnić się od uciążliwych blokad, często zakodowanych "na stałe" od wielu lat. Uważam ten czas za dobrą inwestycję w siebie."

Koszt udziału w warsztatach, to 145 zł brutto od osoby.

Dla par cena tylko 229 zł! (za 2 osoby)

Przyjdź i przekonaj się, jak ciekawy i wartościowy może być rozwój osobisty z Golden Mean. Ci którzy nam zaufali, teraz powracają po więcej i polecają nas swoim znajomym. Jesteśmy tak pewni wysokiej jakości oferowanych warsztatów i szkoleń, że dajemy na nie 100%-ową gwarację satysfakcji. Jeśli po warsztatach stwierdzisz, że zawiodły Twoje oczekiwania, zwrócimy Ci całą kwotę.

Warsztaty prowadzi:

Paweł - trener

Paweł Zyguła

Trener mentalny,

doradca biznesowy, terapeuta.

Zarezerwuj swój udział teraz!

1

Wyślij kwotę 145 zł za każdą osobę, lub 229 zł od pary

na dane:

Paweł Zyguła Golden Mean

Numer konta:

23 1020 2906 0000 1102 0146 0740

2

Swój udział zgłoś mailowo. 

Nie zapomnij podać swoje dane kontaktowe.

Pisz na adres:

kontakt@goldenmean.pl

3

W razie potrzeby możesz

również zadzwonić pod

numer telefonu:

+ 48 665 556 534

Serdecznie zapraszamy!