Paweł Zyguła

Trener biznesowy, praktyk przedsiębiorczości, psycholog. Założyciel projektu Golden Mean.

Jestem biznesmenem z ponad 25-cio letnim doświadczeniem, urzeczywistniającym swoje cele i pasje. Tutaj, w polskich realiach zdobywałem praktyczną wiedzę dotyczącą wszystkich aspektów bycia przedsiębiorczym. Zbudowałem od podstaw firmę, obsługującą tysiące klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Między innymi realizowałem zlecenia dla Kancelarii Premiera i Prezydenta RP. Moim powołaniem jest przekazywanie szerokiej wiedzy praktycznej oraz podnoszenie jakości ludzkiego życia. Propaguję ekologiczny i świadomy styl funkcjonowania w dzisiejszym świecie. Założyłem Centrum Rozwoju GOLDEN MEAN, aby pracować z ludźmi i pomagać im rozwiązywać problemy natury psychologicznej, sytuacyjnej, osobistej a także biznesowej. Projektuję oraz realizuję warsztaty i szkolenia, przeprowadzam sesje indywidualne. Nieustannie sam rozwijam się i szkolę. Między innymi ukończyłem studia magisterskie Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Patrycja Jarosławska

Specjalistka ds. marketingu i sprzedaży

Z marketingiem jestem związana od wielu lat. Przez ten czas udało mi się poznać branżę od podstaw oraz systematycznie się w niej rozwijać zdobywając coraz wyższe stanowiska. Jestem osobą otwartą na świat, stale szukającą nowych wyzwań. Praca z ludźmi daje mi możliwość poznawania nowych horyzontów oraz realizacji zaskakujących projektów. Na co dzień szukam równowagi między życiem prywatnym, a zawodowym. Spokój i harmonię odnajduję w górach oraz na macie praktykując pilates.

wioleta_pierzchala

Wioleta Pierzchała

masażystka

Jestem biomasażystką oraz certyfikowaną masażystką hawajskiego rytuału Lomi Lomi Nui. Specjalizuję się w masażach relaksacyjnych oraz manualnych terapiach odmładzania twarzy. Używając jedynie nieinwazyjnych metod oraz naturalnych kosmetyków, pomagam osiągnąć spektakularne efekty, których nie powstydziła by się medycyna estetyczna. W swojej pracy kieruję się indywidualnym podejściem do każdego klienta. Promuję ekologiczny styl życia z poszanowaniem natury i wszystkiego, co jest z nią związane.