O nas: Our Mission
Paweł - trener

Paweł Zyguła

Trener mentalny,
doradca biznesowy, terapeuta.

Założyciel projektu Golden Mean

Jestem biznesmenem z ponad 20-to letnim doświadczeniem, urzeczywistniającym swoje cele i pasje. Tutaj, w polskich realiach zdobywałem praktyczną wiedzę dotyczącą wszystkich aspektów bycia przedsiębiorczym. Zbudowałem od podstaw firmę, obsługującą tysiące klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Między innymi realizowałem zlecenia dla Kancelarii Premiera i Prezydenta RP. Moim powołaniem jest przekazywanie szerokiej wiedzy praktycznej oraz podnoszenie jakości ludzkiego życia. Propaguję ekologiczny i świadomy styl funkcjonowania w dzisiejszym świecie. Założyłem Centrum Rozwoju GOLDEN MEAN, aby pracować z ludźmi i pomagać im rozwiązywać problemy natury psychologicznej, sytuacyjnej, osobistej a także biznesowej.  Obecnie prowadzę warsztaty i szkolenia. Przeprowadzam również sesje indywidualne. Nieustannie sam rozwijam się i szkolę. Między innymi studiuję psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Ewa Hartman

Ewa Hartman

Doktor prawa, ekspert z zakresu budowania kariery
w instytucjach międzynarodowych, wykładowca.

Moja droga zawodowa wiodła przez wiele krajów i kultur. Byłam między innymi prawnikiem w Polsce, wykładowcą w Wielkiej Brytanii czy pracownikiem Komisji Europejskiej w Brukseli. Doświadczenia te pokazały mi, jak obok wiedzy eksperckiej, ogromnie ważna jest dbałość o swoje nazwisko i własną markę. Dzięki szerokim kontaktom ze światem biznesu oraz polityki, uświadomiłam sobie jak istotny jest profesjonalizm i umiejętność adaptacji do zmieniających się warunków oraz miejsc pracy.

Obecnie jestem opiekunem merytorycznym powołanych przeze mnie studiów w Krakowie, mentorem w Szkole Trenerów Rozwoju Osobistego we Wrocławiu i wizytującym szkoleniowcem w Krajowej Szkole Administracji Publicznej. W każdym z tych miejsc przekazuję praktyczną wiedzę jak najlepiej prezentować siebie i budować trwałe relacje oparte na zaufaniu.

Dariusz Wresiło - trener

Dariusz Wresiło

Trener hipnozy, hipnoterapeuta.

Jestem absolutnym pasjonatem rozwoju osobistego i narzędzi pozwalających budzić i uwalniać ludzki potencjał. To pasja, która zmieniła moje życie i zaprowadziła do zgłębiania największych tajemnic ludzkiego umysłu. Ucząc się od najlepszych w tej dziedzinie, poznałem różne techniki pozwalające na szybką i efektywną pracę z podświadomością. Hipnoza, w której się specjalizuję, pozwala usuwać przyczyny problemów i jest dźwignią do rozwoju.

Goszcząc na uniwersytetach w Polsce, przekazuję wiedzę na temat ogromu możliwości, jakie daje praktyczne zastosowanie hipnozy. Jestem twórcą „Trylogii Hipnotycznej”, czyli zestawu profesjonalnych nagrań do autohipnozy, pozwalających na pracę z samym sobą.

Pomagam indywidualnie, prowadząc coaching. Zajmuję się również szkoleniem przyszłych hipnotyzerów i hipnoterapeutów. Najwyższa skuteczność i etyka to elementy pracy, które szczególnie mnie interesują.

Alicja Nowotarska

Alicja Nowotarska

Certyfikowany hipnoterapeuta. Trener rozwoju osobistego.

Od wielu lat fascynuję się niezwykłymi możliwościami ludzkiego umysłu. Zgłębiam jego tajniki, studiując Psychologię Stosowana na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Jestem również członkiem Polskiego Instytutu Hipnozy. Na ścieżkę rozwoju osobistego weszłam kilka lat temu i od tego czasu podążam nią z radością i pasją. Samorozwój, to niezwykły proces, który nigdy się nie kończy, otwierając coraz szersze perspektywy i możliwości.

Za pomocą hipnozy rozwiązuję mentalne i emocjonalne problemy moich klientów. Nie poprzestaję jednak jedynie na pomocy. Chętnym do nauki osobom przekazuję wiedzę, w jaki sposób samemu radzić sobie w trudnych psychicznie sytuacjach. Podobnie jak Milton Erikson uważam, że każdy ma w sobie zasoby potrzebne do rozwiązania jego problemów. Podczas prezentacji i szkoleń uczę, jak korzystać z tych zasobów w praktyczny sposób.

Mieczysław Dutkowski

Mieczysław Dutkowski

Specjalista od budowania aktywów. Trener Mocnych Stron.

Jestem aktywnym przedsiębiorcą. Odkąd pamiętam, zawsze nim byłem. W ciągu ostatnich dziewięciu lat bezpośrednio przeszkoliłem ponad 1300 osób, zarówno tych, którzy zaczynali swoją przygodę z biznesem czy inwestycjami jak i bardziej zaawansowanych graczy. Stosuję pracę zespołową opartą na Mocnych Stronach Człowieka. Elastyczność, odpowiedzialność i komunikatywność, to moje naturalne talenty.

Posiadam praktyczne doświadczenie w tworzeniu kilkuset osobowych organizacji. W 2015 roku współpracowałem przy dwóch największych wydarzeniach rozwojowych w Polsce, z których łącznie skorzystało ponad 35 tysięcy osób. Zawodowo pracuję z klientami indywidualnymi i firmami w oparciu o mocne strony organizacji. Wspólnie tworzymy aktywa w zakresie przywództwa i budowania skutecznych zespołów, które wygrywają. Każdy dzień jest inny, a ja codziennie robię to w czym jestem najlepszy.