POZNAJ SIEBIE – Wielka podróż przez nieodkryte JA: 16 do 23 lipca 2017 r. - Ząb

POZNAJ SIEBIE – Wielka podróż przez nieodkryte JA

16 do 23 lipca 2017 r. 

Poznaj Siebie - 2017

Dlaczego warto poznać siebie? Ponieważ bez głębokiego wglądu w swoją istotę, nie jesteśmy w stanie pozbyć się swoich lęków, nałogów, złych nawyków oraz ograniczeń. Bez samopoznania nie możemy w pełni wykorzystać swoich talentów i uruchomić wewnętrznej mocy, do stworzenia takiego życia, jakiego pragniemy. Warsztaty POZNAJ SIEBIE to niezwykła wyprawa, podczas której wspólnie, dzień po dniu przemierzamy sfery Doświadczenia, Przepływu i Relacji, Moc i Kreatywności, Miłości, Prawdy i Asertywności, Wiedzy i Intuicji oraz Zaufania.

Dzięki gruntownemu prześwietleniu swoich obciążających przekonań oraz porzuceniu od dawna trzymanych żali i uraz, masz możliwość trwałej zmiany swojego widzenia świata i nawyków postępowania. W trakcie poprzednich edycji warsztatów POZNAJ SIEBIE – wielka podróż przez nieodkryte JA, byliśmy świadkami niesamowitych transformacji, pozytywnych zmian w sferze zdrowia, samoakceptacji oraz otwierania się na mądrość i wewnętrzne przewodnictwo.

Dla kogo przeznaczone są warsztaty Poznaj Siebie?

IMG_2781
 • Dla tych, którzy chcą porzucić swoje lęki i obawy oraz poczuć się zdecydowanie lepiej.
 • Dla wszystkich, czujących że powinni lepiej zadbać o swoją wewnętrzną harmonię i zdrowie.
 • Dla tych, którzy chcą lepiej zrozumieć siebie samych oraz innych ludzi.
 • Dla każdego, kto chce poznać psychologię człowieka od praktycznej strony.
 • Dla tych, którzy czują, że powinni radykalnie zmienić swoje życie.
 • Dla osób, które chcą nauczyć się lepiej wykorzystywać swój potencjał i dzięki temu podnieść jakość swojego życia.
 • Dla wszystkich, którzy chcą doświadczyć siebie, na głębszych poziomach swojego istnienia.

Zapraszam Cię na 7 ekscytujących dni, które odmienią Twoje widzenie świata i odkryją przed Tobą to, o czym 99% ludzi nie ma pojęcia. 

Dzięki warsztatom:

DSC_1121
 • Odkryjesz siebie, z nieznanej Ci dotąd strony.
 • Nauczysz się rozpoznawać sygnały płynące z Twojego ciała i lepiej dbać o swoje zdrowie.
 • Pozbędziesz się obaw, lęków i zahamowań.
 • Odkryjesz swoje negatywne przekonania i przekształcisz je w przekonania pozytywne, pozwalające pójść z nową energią naprzód.
 • Zaczniesz sprawniej posługiwać się swoją intuicją.
 • Poznasz proste i skuteczne sposoby zapewnienia sobie równowagi emocjonalnej.
 • Przeżyjesz niezwykłe spotkania z przyrodą.
 • Uwolnisz się od starych wzorców i ciężarów przeszłości.
 • Stworzysz swój plan działania na bliższą i dalszą przyszłość.
 • Wypoczniesz w pięknym miejscu – to są warsztaty wakacyjne!
 • Poznasz nowe, interesujące osoby

Najczęściej zadawane pytania:

 1. Co konkretnie dzieje się podczas zajęć warsztatowych?
  • To bardzo intensywne warsztaty, podczas których dużo rozmawiamy, pracujemy ze swoimi przekonaniami, gramy w gry psychologiczne a nawet medytujemy. Jest mnóstwo przestrzeni na zabawę i odpoczynek. Wspólnie gotujemy i chodzimy na spacery. Tradycją tych warsztatów stała się wizyta na gorących źródłach i wyjazd do Doliny Kościeliskiej. Na warsztatach najdziesz również miejsce na twórczą pracę nad sobą i własnymi emocjami.
 2. Czy podczas warsztatów mogę liczyć na indywidualne wsparcie?
  • Zdecydowanie tak. Styl pracy prowadzącego jest uważny i empatyczny. Odznacza się poszanowaniem prywatności. Daje poczucie swobody i bezpieczeństwa. Wszelkie wypowiedzi, udział w ćwiczeniach i interakcja z innymi uczestnikami jest dobrowolna.
 3. Jak wygląda miejsce, w którym odbywają się warsztaty?
  • To przepiękny, stylowy, góralski dom w miejscowości Ząb koło Zakopanego. Znajduje się na pasmie Gubałówki. Z jego okien roztacza się fantastyczny widok na panoramę Tart. Dom pachnie drewnem, jest przestronny i wygodny, posiada wszelkie wygody. W jednej z trzech dostępnych łazienek znajduje się wanna z hydromasażem. Dom jest w całości udostępniony na potrzeby uczestników warsztatów.
 4. Czy otrzymam materiały warsztatowe?
  • Na warsztaty przygotowane są materiały, w postaci specjalnie opracowanego zeszytu. Od chwili otrzymania materiałów stanowią one Twoją własność.
 5. Czy mogę otrzymać fakturę vat?
  • Jak najbardziej. Możesz zaliczyć swoje warsztaty w koszty prowadzonej działalności.

Brzmi dobrze? 

Przeczytaj jeszcze opinie uczestników warsztatów, którzy doświadczyli tej niezwykłej, 7-mio dniowej podróży, a teraz opowiadają o swoich doświadczeniach!

Kasia z mazowieckiego

-

"Wiem, że moje życie nie będzie już takie samo, jakie było i nie chciałabym zaprzepaścić tej szansy, którą dostałam. Mimo początkowych obaw o to jak będzie, czy zostanę zaakceptowana, jak sobie poradzę, widzę, że wszystko co się tu wydarzyło, miało się wydarzyć. Najtrudniejszy i najbardziej cenny dla mnie był proces Radykalnego Wybaczania. Mam nadzieję, że zaowocuje to w moim życiu. Wiem, że jest we mnie wiele wątpliwości, niewiary we własne możliwości, ale jednocześnie - chęć zmiany tego, co mnie boli. Warsztaty pozwoliły mi tego doświadczyć. Bliskość natury sprawia, że człowiek jest też bliżej siebie. Paweł jest wielkim profesjonalistą i jest autentyczny w tym co robi oraz jak pracuje."

Agata z Myślenic

-

"Spędziłam w Zębie cudowny tydzień. To co przeżyłam trudno porównać z doświadczeniami z całego życia. Paweł w niezwykle profesjonalny sposób pokazał mi jak pozbyć się ciężarów które dźwigałam, pozwalając sobie na to by podświadomość, lęki, przykre przeżycia dyktowały mi jaka mam być, o czym myśleć, co czuć. Te warsztaty to perfekcyjne, super przygotowane dzieło, które pozwoliło mi odkryć w sobie przede wszystkim miłość do siebie, odnaleźć własną, niepowtarzalną, piękną drogę..."

Wiktor z Krakowa

-

"Po warsztatach obniżyłem o połowę dawki leków obniżających ciśnienie krwi i poprawiła mi się sprawność wysiłkowa. Jest to dla mnie bardzo ważne. Mam bowiem 76 lat i rozrusznik serca... Zmywarka do naczyń nie działała, a przy myciu na piechotę bałem się o wypadek przy pracy, bo bardzo drżały mi ręce. Po warsztatach też mi drżą, ale inaczej. Mogę teraz to kontrolować na tyle, że piszę czytelnie i macham komputerem. To duży sukces... Ta moja przygoda podobna jest do pewnego wydarzenia, które miał mój przyjaciel w Ameryce. Wstąpił do luksusowego salonu samochodowego, bo tam dawali kawę za darmo, było sucho i ciepło. Na dworze deszcz, chlapa i zimny wiatr. Wypił kawę i wyjechał stamtąd luksusowym pontiakiem. Doktor n med. Wiktor Bodnar"

Kasia z Poznania

-

"Jest to czas bardzo inspirujący i zarazem bardzo oczyszczający. Zyskałam dużo energii, odpoczęłam, poszerzyłam horyzonty. Spotkałam się z ogromną serdecznością wielu kobiet. W moim przekonaniu, jako dydaktyka, warsztaty są prowadzone bardzo profesjonalnie, w poczuciu bezpieczeństwa, radości i wiary w to co najlepsze. Dziękuję Pawłowi za wszystko."

Koszt udziału w warsztatach, to 1490 zł brutto od osoby. Do tego dochodzi koszt zakwaterowania (350 zł) oraz koszt wyżywienia, który nie przekracza 120 zł na cały pobyt.

UWAGA!

Jeśli zarejestrujesz się na warsztaty oraz wpłacisz zadatek (300 zł) do 5 czerwca, otrzymasz 20 % rabatu! Zamiast 1490 zł, za udział zapłacisz tylko 1190 zł!

Poznaj Siebie, to warsztaty wyjątkowe. Są organizowane tylko raz do roku. Na warsztaty przypada grupa składająca się maksymalnie z 9-ciu osób. Chodzi o to, aby prowadzący mógł poświęcić uwagę i czas każdej osobie uczestniczącej w zajęciach. Dzięki ograniczeniu liczby uczestników, pobyt jest komfortowy. Każdy znajdzie w domu swoją wygodną przestrzeń.

Tutaj możesz obejrzeć film, który pokaże Ci jeszcze więcej. Dzieki niemu możesz poczuć klimat warsztatów POZNAJ SIEBIE -> KLIKNIJ LINK

Miejsce warsztatów:

Dom lato

Stylowy dom z miejscowości Ząb (10 kilometrów od Zakopanego). Dom jest bajkowy, cały zbudowany z bali, pachnie drewnem. Łączy w sobie tradycję, wygodę i nowoczesność. Jest nawet duża wanna z hydromasażem. Położony na masywie Gubałówki, więc z okien widać całą panoramę Tatr. Niezależnie od pory roku i pogody, w drewnianym domu jest przyjemna temperatura. Podczas warsztatów dom jest do wyłącznej dyspozycji uczestników. Pokoje jedno, dwu i trzyosobowe.

Ważna informacja 

Warsztaty są apolityczne i pozareligijne. Szanujemy indywidualne preferencje, poglądy i kulturę wyznaniową każdego człowieka. Nie namawiamy do jakichkolwiek praktyk wyznaniowych, czy konkretnych zachowań. Staramy się pomagać ludziom w odnalezieniu ich własnej, najlepszej ścieżki życia.

Warsztaty prowadzi:

Paweł

Paweł Zyguła

Trener mentalny,

mentor, terapeuta.

Zarezerwuj swój udział teraz!

1

Wyślij kwotę 300 zł zadatku za każdą osobę na dane:

Paweł Zyguła Golden Mean

Numer konta:

23 1020 2906 0000 1102 0146 0740

2

Swój udział zgłoś mailowo.

Nie zapomnij podać swoje dane kontaktowe.

Pisz na adres:

kontakt@goldenmean.pl

3

W razie potrzeby możesz

również zadzwonić pod

numer telefonu:

+ 48 665 556 534

Serdecznie zapraszamy!