Widzenie świata
Piękno w sobie - GM
29 marca 2016 - 12:41, by

Postrzegasz świat przez pryzmat tego kim jesteś. Skupiasz się na tym, czego się obawiasz, lub na tym, na czym Ci zależy.

Jeśli na przykład jesteś mężczyzną, który chce kupić określony model samochodu, to ulice zaroją się od samochodów tej marki. Nie dlatego, że teraz jeździ ich specjalnie więcej, ale dlatego, że Twoja uwaga jest na nich skupiona. Jeśli jesteś kobietą, która zaszła w ciążę, zaczniesz wszędzie widzieć inne kobiety „przy nadziei”. Bynajmniej nie dlatego, że ludzkość przeżywa obecnie zmasowany „nalot bocianów”, ale dlatego, że Twoja podświadomość automatycznie poszukuje tego, co bezpośrednio dotyczy Ciebie i co jest w obecnej chwili bardzo ważne.

Jeśli będziesz tropić zło, chaos i wszelkie niedoskonałości, bo przepełnia Cię lęk o własną egzystencję, z łatwością je w dzisiejszym świecie odnajdziesz. Jeśli poczujesz moc swojej sprawczości i napełnisz umysł oraz serce radością życia, to skupisz się na poszukiwaniu dobra, równowagi i piękna. Niebawem to one zdominują Twoje życie.

Życzę Ci pięknego widzenia świata!

Paweł Zyguła