WIELKA TRANSFORMACJA – Odkryj w sobie źródło Mocy: Data jeszcze nie ustalona

WIELKA TRANSFORMACJA – Odkryj w sobie źródło Mocy

Data jeszcze nie ustalona 

WT - flagowe

Dwóch trenerów, siedem dni, siedem nocy, oraz potężny proces transformacji. Wszystko po to, abyś mógł lub mogła ruszyć do przodu z zupełnie nową energią.

Zabierz ze sobą wszystkie swoje lęki, obawy, ograniczenia, dźwigane pretensje i urazy, całą swoją życiową niemoc. Spakuj do „plecaka” wszystko, czego pragniesz się tak bardzo pozbyć i przejdź do Brzozówki, aby pozbyć się tego raz na zawsze.

Zapraszamy Cię na niezwykły tydzień, podczas którego zmierzysz się ze swoim cieniem i przejdziesz przez proces głębokiego oczyszczenia. Po tych warsztatach będziesz tym samym, ale nie takim samym człowiekiem.

Naszym wspólnym celem jest przekazać Ci jak najwięcej praktycznych sposobów radzenia sobie z rzeczywistością. Pragniemy rozbudzić Twoja świadomość i pomóc Ci uzyskać możliwie największą suwerenność i wewnętrzną moc. Pokażemy Ci, w jaki sposób dotrzeć do swojej wewnętrznej mądrości i zachować głęboki spokój w najbardziej stresujących chwilach. Podczas trwania warsztatów będziemy do Twojej dyspozycji praktycznie 24 godziny na dobę.

Dla kogo przeznaczone są warsztaty Wielka Transformacja?

Dasz radę
 • Dla wszystkich pełnoletnich kobiet i mężczyzn, par oraz singli
 • Dla tych, którzy chcą lepiej zrozumieć siebie samych oraz innych ludzi.
 • Dla każdego, kto chce pozbyć się swoich lęków oraz ograniczeń.
 • Dla tych, którzy czują, że powinni radykalnie zmienić swoje życie.
 • Dla osób, które chcą nauczyć się wykorzystywać swój wewnętrzny potencjał.
 • Dla wszystkich, którzy chcą doświadczyć siebie, na głębszych poziomach swojego istnienia.
 • Dla tych, którzy pragną przeżyć niesamowitą przygodę.

Zapraszam Cię na 7 ekscytujących dni, które odmienią Twoje widzenie świata i wyciągną na światło dzienne Twój prawdziwy potencjał.

Dzięki warsztatom:

E
 • Odkryjesz siebie, z nieznanej Ci dotąd strony.
 • Doświadczysz wewnętrznej podróży i uporządkujesz swoją podświadomość
 • Odkryjesz swoje negatywne przekonania i przekształcisz je w przekonania pozytywne, pozwalające pójść z nową energią naprzód.
 • Dowiesz się, w jaki sposób lepiej panować nad swoim ograniczeniami i lękami.
 • Poznasz proste i skuteczne sposoby zapewnienia sobie równowagi emocjonalnej.
 • Dostaniesz potężne wsparcie, w procesie pokonania własnej niemocy.
 • Uwolnisz się od starych wzorców i ciężarów przeszłości.
 • Stworzysz swój plan działania na bliższą i dalszą przyszłość.
 • Wypoczniesz w pięknym miejscu – to są warsztaty wakacyjne!
 • Przeżyjesz niezwykłe spotkania z przyrodą i poznasz nowych, niezwykłych ludzi.

Najczęściej zadawane pytania:

 1. Co konkretnie dzieje się podczas zajęć warsztatowych?
  • To bardzo intensywne warsztaty, podczas których dużo rozmawiamy, pracujemy ze swoimi przekonaniami, uczestniczymy w głębokich procesach zmiany i gramy w gry psychologiczne. Jest również przestrzeń na zabawę i odpoczynek.
 2. Czy podczas warsztatów mogę liczyć na indywidualne wsparcie?
  • Zdecydowanie tak. Styl pracy prowadzących jest uważny i empatyczny. Odznacza się poszanowaniem prywatności. Daje poczucie swobody i bezpieczeństwa. Wszelkie wypowiedzi, udział w ćwiczeniach i interakcja z innymi uczestnikami jest dobrowolna. Jesteśmy do Twojej dyspozycji praktycznie 24 godziny na dobę.
 3. Jak wygląda miejsce, w którym odbywają się warsztaty?
  • To znany i ceniony ośrodek rozwoju „Tu i Teraz”, wybudowany wśród warmińsko-mazurskich lasów i jezior. Położony na wielkiej 10-cio hektarowej polanie, otoczonej lasami. Wspaniałe miejsce, doskonale przystosowane do wszelkich działań rozwojowych, oferujące spokój, ciszę, intymność, nieskażoną, dzika przyrodę, komfort pracy oraz domowa atmosferę.
 4. Czy otrzymam materiały warsztatowe?
  • Na warsztaty przygotowane są materiały, w postaci specjalnie opracowanego zeszytu. Od chwili otrzymania materiałów stanowią one Twoją własność.
 5. Czy mogę otrzymać fakturę vat?
  • Jak najbardziej. Możesz zaliczyć swoje szkolenie w koszty prowadzonej działalności.

Brzmi dobrze? 

Przeczytaj jeszcze opinie uczestników podobnych warsztatów, organizowanych przez projekt Golden Mean!

Kasia z mazowieckiego

-

"Wiem, że moje życie nie będzie już takie samo, jakie było i nie chciałabym zaprzepaścić tej szansy, którą dostałam. Mimo początkowych obaw o to jak będzie, czy zostanę zaakceptowana, jak sobie poradzę, widzę, że wszystko co się tu wydarzyło, miało się wydarzyć. Najtrudniejszy i najbardziej cenny dla mnie był proces Radykalnego Wybaczania. Mam nadzieję, że zaowocuje to w moim życiu. Wiem, że jest we mnie wiele wątpliwości, niewiary we własne możliwości, ale jednocześnie - chęć zmiany tego, co mnie boli. Warsztaty pozwoliły mi tego doświadczyć. Bliskość natury sprawia, że człowiek jest też bliżej siebie. Paweł jest wielkim profesjonalistą i jest autentyczny w tym co robi oraz jak pracuje."

Agata z Myślenic

-

"Spędziłam w Zębie cudowny tydzień. To co przeżyłam trudno porównać z doświadczeniami z całego życia. Paweł w niezwykle profesjonalny sposób pokazał mi jak pozbyć się ciężarów które dźwigałam, pozwalając sobie na to by podświadomość, lęki, przykre przeżycia dyktowały mi jaka mam być, o czym myśleć, co czuć. Te warsztaty to perfekcyjne, super przygotowane dzieło, które pozwoliło mi odkryć w sobie przede wszystkim miłość do siebie, odnaleźć własną, niepowtarzalną, piękną drogę..."

Wiktor z Krakowa

-

"Po warsztatach obniżyłem o połowę dawki leków obniżających ciśnienie krwi i poprawiła mi się sprawność wysiłkowa. Jest to dla mnie bardzo ważne. Mam bowiem 76 lat i rozrusznik serca... Zmywarka do naczyń nie działała, a przy myciu na piechotę bałem się o wypadek przy pracy, bo bardzo drżały mi ręce. Po warsztatach też mi drżą, ale inaczej. Mogę teraz to kontrolować na tyle, że piszę czytelnie i macham komputerem. To duży sukces... Ta moja przygoda podobna jest do pewnego wydarzenia, które miał mój przyjaciel w Ameryce. Wstąpił do luksusowego salonu samochodowego, bo tam dawali kawę za darmo, było sucho i ciepło. Na dworze deszcz, chlapa i zimny wiatr. Wypił kawę i wyjechał stamtąd luksusowym pontiakiem. Doktor n med. Wiktor Bodnar"

Kasia z Poznania

-

"Jest to czas bardzo inspirujący i zarazem bardzo oczyszczający. Zyskałam dużo energii, odpoczęłam, poszerzyłam horyzonty. Spotkałam się z ogromną serdecznością wielu kobiet. W moim przekonaniu, jako dydaktyka, warsztaty są prowadzone bardzo profesjonalnie, w poczuciu bezpieczeństwa, radości i wiary w to co najlepsze. Dziękuję Pawłowi za wszystko."

Koszt udziału w warsztatach, to 1200 zł brutto od osoby. Jeśli dokonasz rezerwacji (potwierdzonej zaliczką) do dnia 30 czerwca, to Twoja cena będzie promocyjna i wyniesie tylko 995 zł!

Do tego dochodzi koszt zakwaterowania (ceny noclegów od 40 do 90 zł za dobę, w zależności od wybranej opcji) oraz koszt całodniowego wyżywienia wegetariańskiego – 60 zł na dobę.

Wielka Transformacja, to warsztaty wyjątkowe. Są organizowane pierwszy raz i od razu wzbudziły wielkie zainteresowanie. Prowadzone są przez doświadczonych trenerów. Grupa warsztatowa to tylko kilkanaście osób. Chodzi o to, aby prowadzący mogli poświęcić uwagę i czas każdej osobie uczestniczącej w zajęciach.

Miejsce warsztatów:

1419169817_th

Ośrodek „WYTWÓRNIA CISZYw Brzozówce, to przepiękne, urokliwe miejsce położone wśród malowniczych lasów i łąk, w bliskim sąsiedztwie rzeki Warty.  budynek z główna salą, otwierającą się wprost na las, pokoje, których wystrój inspirują różne przyjazne rośliny, dobrze wyposażona kuchnia i jadalnia połączona z drewnianym tarasem, tworzą dobre otoczenie by Twoja uwaga mogła zwrócić się  do wewnątrz.

Bliskość Uniejowa, który stał się pierwszym w Polsce Uzdrowiskiem Termalnym, z jego średniowiecznym zamkiem, kolegiatą i wspaniałymi obiektami wykorzystującymi właściwości lecznicze gorącej solanki, to dodatkowy walor tego siedliska.

Strona ośrodka –> www.wytworniaciszy.pl

Ważna informacja 

Warsztaty są apolityczne i pozareligijne. Szanujemy indywidualne preferencje, poglądy i kulturę wyznaniową każdego człowieka. Nie namawiamy do jakichkolwiek praktyk wyznaniowych, czy konkretnych zachowań. Staramy się pomagać ludziom w odnalezieniu ich własnej, najlepszej ścieżki życia.

Warsztaty prowadzi:

Dariusz Wresiło - trener

Dariusz Wresiło

Trener hipnozy, hipnoterapeuta.

Warsztaty prowadzi:

Paweł - trener

Paweł Zyguła

Trener mentalny,

doradca biznesowy, terapeuta.

Zarezerwuj swój udział teraz!

1

Wyślij kwotę 300 zł zadatku za każdą osobę na dane:

Paweł Zyguła Golden Mean

Numer konta:

23 1020 2906 0000 1102 0146 0740

2

Swój udział zgłoś mailowo. 

Nie zapomnij podać swoje dane kontaktowe.

Pisz na adres:

kontakt@goldenmean.pl

3

Wybierz i zarezerwuj swój nocleg w

ośrodku „Wytwórnia Ciszy„,

powołując się na udział w warsztatach

Wielka Transformacja,

15-21 sierpnia

kontakt z ośrodkiem:

Lonia – 605 883 246,

Andrzej – 691 129 484

dom@wytworniaciszy.pl

Serdecznie zapraszamy!